A teraz sa skúste orientovať na sex

S problémami v sexuálnej oblasti sa často stretávame v súvislosti s mužmi, nedostatočná erekcia a s tým spojený nekvalitný pohlavný styk je často riešenou otázkou. Problémy v sexe však neťažia len mužskú časť populácie, už sa dotýkajú aj žien. A to nemáme na mysli len tradičné: „bolí ma hlava“, ale vážnejšie prekážky, ktoré vám bránia prežívať milovanie tak, ako si to predstavujete.

sex

 
Áno aj nie

Povedzme si to na rovinu, v dnešnej dobe, rýchlej a náročnej, sa čoraz častejšie stáva modelová situácia, že sa tešíte domov, na rodinnú pohodu a, samozrejme, aj na milovanie s partnerom, ale ako sa  tá chvíľa blíži, chuť ubúda a nakoniec sa len unavené zvalíte do postele s tým, že snáď zajtra to vyjde… Takýto scenár je čoraz bežnejší v partnerstvách, ak má záujem žena, tak problém môže byť u muža a opačne. Je však pravdou, že viac chutí majú chlapi ako ženy, jednoducho to u nich na povel nefunguje. V prípade, že sa to dotýka aj vás, je čas povedať si, či to chcete zmeniť a urobiť niečo pre zlepšenie kvality sexuálneho života. Ak odpovedáte áno, tak https://www.gmk.sk/a-teraz-sa-skuste-orientovat-na-sex/ len smelo do toho, je to dôležité pre spoločné bezchybné fungovanie vo vzťahu, ale aj váš osobný pocit, že ste sa snažili urobiť pre to maximum.

 
Zlepšeniu treba pomôcť

Vyskúšať môžete rôzne výživové doplnky či povzbudzujúce prípravky, niečo na spôsob Viagry. Neodsudzujte to však ešte skôr, ako to vyskúšate, možno by ste odmietli práve tú svoju šancu na zlepšenie. Zahoďte predsudky a urobte to hlavne pre seba. Podporné prípravky pre ženy fungujú na inej báze ako tie mužské, ale výsledok je rovnaký. Dobrý a kvalitný sex s milovanou osobou, a to určite stojí za to, aby ste sa nad tým aspoň zamysleli.

nákupy

 
Kvôli partnerovi áno

Žijeme v modernej dobe, ktorá už neuznáva predsudky a odsudzuje ich. Tak je to v každej oblasti života, prečo si teda nepomôcť aj v najintímnejších chvíľach, ak si vyžadujú podporu? Milovaný partner a váš vzťah s ním za tú snahu určite stoja.

A teraz sa skúste orientovať na sex
5 (100%)1